Dotační programy – poradenství

Co se týká oblasti poradenství u dotačních programů a grantů, touto činností se společnost ATSOR KOMBEZ v návaznosti na aktivity OSVČ Rostislav Vlasák zabývá již od léta 2012. Zaměřujeme se zejména na OSVČ, malé a střední společnosti na území Moravskoslezského kraje a poradenství spolu s vedením administrace v Operačních programech i Evropských sociálních programech. V současnosti nebo v minulosti jsme tuto službu poskytovali klientům v programech a výzvách :
– Stáže ve firmách I., II.
– Stáže pro mladé II.
– Cesta pro mladé
– POVEZ
– Vzdělávejte se pro růst
– Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
– Rozvoj Venkova a Životní prostředí

Našimi zákazníky jsou nebo byly OSVČ a společnosti působící zejména v oblasti polygrafie, stavebnictví, kovovýroby, textilní výroby, mzdového účetnictví, logistiky a skladování, hotelnictví, velkoobchodu, bezpečnostních služeb, architektury a návrhářství. Významnými klienty společnosti Rostislav Vlasák v této oblasti jsou nebo byli :
Zeman Art, Pressart Ostrava, Dobré stavby Ostrava, Clinitex Ostrava, Ateliér 5 Ostrava, Transl Frýdek-Místek a Sepetná Frýdek-Místek, OSVČ Bc. Toroňová, OSVČ Ing. Hendrych.

V některých z programů jsou využívany služby externích osob a společností, například u programu Vzdělávejte se pro růst u školení jazyků. Za úroveň služeb externích osob a průběh celého vedení programu nese plnou odpovědnost společnost ATSOR KOMBEZ.

Ostatní uvedené a nabízené služby jako je poradenství a konzultace v oblasti grantů a dotačních programů, zajištění dodávek hotových jídel a zajištění dodávek speciálních pracovních pomůcek je závislá na požadavcích a poptávce klientů.